• Sanatçı

  • Bahar Şenlikleri

Loading
Posts in

Sanatçı

1 / 1
*megamenü formunu kapatmak için ESC tuşuna basın veya düğmeyi kapatın

Aydilge

Aydilge Sarp: Müziğin ve Edebiyatın Ustası

Aydilge Sarp, Türk müzik ve edebiyat dünyasının önde gelen isimlerinden biridir. 25 Haziran 1979’da Kütahya’da doğan Sarp, müzik kariyerindeki başarılarıyla olduğu kadar edebi çalışmalarıyla da tanınır.

Gençlik Yılları ve Eğitimi

Annesinin avukat ve şair, babasının ise doktor olmasıyla müzik ve sanata olan ilgisi erken yaşlarda şekillenen Aydilge, sekiz yaşında TRT Ankara Radyosu Çocuk Korosu’na katılarak müzikle tanıştı. Türkiye’nin ilk Türk Sanat Müziği çocuk korosunda görev alırken radyo sanatçılığı da yaptı. Üniversite eğitimini Başkent Üniversitesi’nde tamamlayan Aydilge, daha sonra İstanbul Üniversitesi’nde Radyo-TV-Sinema alanında yüksek lisansını tamamladı.

Müzik Kariyeri ve Başarıları

Aydilge Sarp, müzik kariyerine 2006 yılında çıkardığı “Küçük Şarkı Evreni” albümüyle başladı. Bu albüm, Yüxexes Dergisi tarafından “Yılın En İyi Çıkış Yapan Kadın Şarkıcısı” seçildi ve birçok ödül kazandı. Ardından çıkardığı diğer albümler ve single’larla müzik dünyasında kendine sağlam bir yer edindi. Kiralık Aşk dizisinin jenerik müziğinin söz ve bestesini yaparak büyük beğeni topladı ve birçok ödül kazandı. Ayrıca diziler, reklamlar ve filmler için bestelediği müziklerle de adından söz ettirdi.

Aydilge ile Çalışın!

Eğer siz de etkileyici bir müzikal deneyim yaşamak veya etkileyici bir reklam müziği yaptırmak istiyorsanız, Aydilge Sarp ile çalışmak tam size göre! Bizim Medya Organizasyonla ile iletişime geçerek, özel etkinliklerinizde veya reklam projelerinizde Aydilge’nin eşsiz yeteneklerinden faydalanabilirsiniz. Profesyonel organizasyon ekibimiz, size unutulmaz bir müzikal deneyim veya etkileyici bir reklam müziği sunmak için burada! Hemen bizimle iletişime geçin ve müziğin büyülü dünyasında veya reklam dünyasında unutulmaz anların tadını çıkarın!

Aydilge iletişim, Aydilge organizasyon, Aydilge düğün, Aydilge festival, Aydilge konser, Aydilge menajerlik, Aydilge fiyat bilgisi, Aydilge sahne fiyatı, Aydilge festival, Aydilge etkinlik, Aydilge telefon numarası