• Sanatçı

  • Bahar Şenlikleri

Loading
Posts in

Sanatçı

1 / 1
*megamenü formunu kapatmak için ESC tuşuna basın veya düğmeyi kapatın

Can Ozan

Can Ozan Özçelik, Türk müzik sahnesinde kendine özgü tarzı ve çok yönlü yetenekleriyle dikkat çeken bir isimdir. İşte, onun müzikal yolculuğunun ana hatları:

Kökler ve Müziğe Adım: Yetenek ve Tutku

Can Ozan Özçelik, İstanbul’da doğmuş ve genç yaşlardan itibaren müziğe olan ilgisiyle öne çıkmıştır. Kasdav Liselerarası Müzik Yarışması’na katılmasıyla müzikal yeteneği fark edilen Ozçelik, bu deneyimle müziğe olan tutkusunu pekiştirmiştir.

Eğitim ve Profesyonel Gelişim: Yolculuğun Temelleri

Müzik tutkusunu akademik bir temele oturtan Ozçelik, Yeditepe Üniversitesi’nde Reklamcılık eğitimi almış ve ardından İstanbul Kültür Üniversitesi’nde Reklamcılık bölümünden mezun olmuştur. Daha sonra Bahçeşehir Üniversitesi’nde Ses Teknolojileri üzerine yüksek lisans yaparak müzikal yeteneklerini daha da geliştirmiştir.

İlham ve Etkilenen İsimler: Müziğin Çeşitliliği

Ozçelik, müzikal tarzını oluştururken birçok farklı müzisyenden etkilenmiştir. Bulutsuzluk Özlemi, Duman, Bob Dylan ve Bülent Ortaçgil gibi isimlerden ilham alarak kendi özgün sesini bulmuştur. Özellikle Deniz Tekin’le seslendirdiği Transatlantik şarkısıyla çıkış yakalamış ve dikkatleri üzerine çekmiştir.

Albümler ve Tekliler: Müzikal Yolculuğun Dönüm Noktaları

Ozçelik, müzik kariyerinde çeşitli albümler ve teklilerle adından söz ettirmiştir. 2015 yılında Delirmiyorsan Tebrikler adlı seçki bir albümle müzikseverlerle buluşmuş ve ardından Bi Şey Var, Derleme ve Dolunay gibi başarılı albümlere imza atmıştır. Nisan 2020’de ise Avrupa Müzik etiketiyle yayınladığı Paranoyak adlı teklisiyle hayranlarının karşısına çıkmıştır.

Can Ozan Özçelik ile Çalışın: Müziğin Sınırlarını Keşfedin!

Eğer siz de etkileyici bir müzik deneyimi yaşamak ve etkinliklerinize anlam katmak istiyorsanız, Can Ozan Özçelik ile çalışabilirsiniz. Bizim Medya Organizasyon ile iletişime geçerek, unutulmaz bir müzikal performans için adım atabilirsiniz. Profesyonel organizasyon ekibimiz, size en iyi hizmeti sunmak için hazır! Hemen bizimle iletişime geçin ve müziğin sınırlarını keşfedin!

Can Ozan iletişim, Can Ozan organizasyon, Can Ozan düğün, Can Ozan festival, Can Ozan konser, Can Ozan menajerlik, Can Ozan fiyat bilgisi, Can Ozan sahne fiyatı, Can Ozan festival, Can Ozan etkinlik, Can Ozan telefon numarası