• Sanatçı

  • Bahar Şenlikleri

Loading
Posts in

Sanatçı

1 / 1
*megamenü formunu kapatmak için ESC tuşuna basın veya düğmeyi kapatın

Emre Aydın

Isparta’nın topraklarından, Türk pop müziğinin değişmez ismi olan Emre Aydın, müzik kariyerine barlarda sahne alarak başladı. Bornova Küçükpark’ta başladığı müzik serüveninde, Emre Aydın 2002 yılında Onur Ela ile birlikte kurdukları 6. Cadde isimli müzik grubuyla Türkiye çapında düzenlenen “Sing Your Song” beste yarışmasında “Dönersen” adlı parçasıyla birinci oldu.

Afili Yalnızlık Dönemi:

2006 yılında çıkardığı “Afili Yalnızlık” albümü, Emre Aydın’ın müzikal kariyerinde dönüm noktası oldu. Albüm, yalnızlık temasını işleyen şarkılarıyla geniş kitlelerce beğeni topladı. Bu albümle kazandığı pek çok ödül ve 400’e yakın konserle Aydın, Türk pop müziğinin sevilen isimlerinden biri haline geldi.

Yükselişin Simgesi:

Emre Aydın’ın başarı grafiği, “Falling Down” ve “Kağıt Evler” gibi önemli çalışmalarıyla daha da yükseldi. İngilizce teklisi “Falling Down”un yanı sıra “Kağıt Evler” albümü, müzik piyasasındaki yerini sağlamlaştırdı ve birçok ödül kazanmasını sağladı.

Bağımsızlık ve Başarı:

2012 yılında Sony Music’ten ayrılarak kendi müzik şirketi olan 565 Yapım’ı kuran Emre Aydın, bağımsızlıkla birlikte yaratıcılığını daha özgürce ifade etme fırsatı buldu. “Beni Biraz Böyle Hatırla” ve “Eylül Geldi Sonra” gibi çalışmaları, müzikseverlerin beğenisini kazandı ve liste başı şarkılar arasına girdi.

Tekrar Sahneye:

2014 yılında Model ile ortaklaşa hazırladığı “Bir Pazar Kahvaltısı” isimli tekli çalışmasıyla yeniden müzikseverlerle buluşan Emre Aydın, kendine özgü tarzı ve güçlü sesiyle dinleyicileri etkilemeye devam etmektedir.

Bizim Medya Organizasyonla Tanışın:

Emre Aydın’ın eşsiz sesi ve sahne performansıyla unutulmaz bir etkinlik düzenlemek istiyorsanız, Bizim Medya Organizasyon ile iletişime geçin. Profesyonel bir ekiple çalışarak, hayalinizdeki etkinliği gerçeğe dönüştürün. Emre Aydın ile çalışmanın keyfini çıkarın ve unutulmaz bir müzikal deneyim yaşayın!

Emre Aydın iletişim, Emre Aydın organizasyon, Emre Aydın düğün, Emre Aydın festival, Emre Aydın konser, Emre Aydın menajerlik, Emre Aydın fiyat bilgisi, Emre Aydın sahne fiyatı, Emre Aydın festival, Emre Aydın etkinlik, Emre Aydın telefon numarası