• Sanatçı

  • Bahar Şenlikleri

Loading
Posts in

Sanatçı

1 / 1
*megamenü formunu kapatmak için ESC tuşuna basın veya düğmeyi kapatın

Gece Yolcuları

Gece Yolcuları, Türk pop-rock müziğinin önemli isimlerinden biri olarak 1993 yılında Edis İlhan ve Uğur Arslantürkoğlu tarafından kurulmuştur. Gerek yaratıcı müzik tarzları gerekse etkileyici performanslarıyla dinleyicilerin gönlünde taht kuran bu eşsiz grup, müzik sahnesindeki yerini sağlamlaştırmıştır.

Başlangıç ve İlk Adımlar

Gece Yolcuları, 1993 yılında kurulduktan sonra 1995 yılında profesyonel müzik dünyasına adım atmıştır. İlk üretimlerini ve konserlerini gerçekleştiren grup, hızla dinleyicilerin dikkatini çekmiş ve 10. Geleneksel İstanbul FM Altın Ödüllerinde En İyi Grup ödülüne layık görülmüştür.

İlk Albüm ve Tanınma Süreci

1999 yılında Bülent E. Albayrak, Yasin Arslantürkoğlu ve Murat Arslantürkoğlu’nun katılımıyla albüm çalışmalarına başlayan Gece Yolcuları, 2004 yılında ilk albümleri olan “Gece Yolcuları”nı piyasaya sürmüştür. Bu albümdeki parçalar ve özellikle “Unut Beni” adlı şarkıya çektikleri video kliple büyük beğeni toplamışlardır.

Müzikal Genişleme ve Yükseliş Dönemi

Grup, 2005 yılında TMC ile anlaşarak “Gece Yolcuları 2” adlı ikinci albümünü piyasaya sürmüştür. Bu albümle birlikte daha geniş kitlelere ulaşan Gece Yolcuları, özellikle “Nerdesin” ve “Seninle Bir Dakika” gibi şarkılarla büyük bir başarı elde etmiştir.

Yenilik ve Değişim

Gece Yolcuları, kariyerlerinin ilerleyen dönemlerinde dizi müzikleri, film soundtrack’leri ve ulusal kampanya müzikleri gibi farklı projelerde de yer almıştır. Bu dönemde ürettikleri müziklerle dinleyicilerin kalplerine dokunan grup, müzikal çeşitliliğini ve yenilikçi yaklaşımını her fırsatta sergilemiştir.

Gece Yolcuları ile Çalışın

Gece Yolcuları, müzikal kariyerlerine 2009 yılında ayrı ayrı devam etme kararı almış olsa da, grup müziğe ve dinleyicilere olan tutkusuyla yoluna devam etmektedir. Bu eşsiz müzikal yolculukta yer almak ve Gece Yolcuları’nın enerjisini deneyimlemek istiyorsanız, Bizim Medya Organizasyon ile iletişime geçebilirsiniz. Gece Yolcuları’nın unutulmaz şarkıları ve etkileyici performanslarıyla dolu bir müzik deneyimi için bu fırsatı kaçırmayın!

Gece Yolcuları iletişim, Gece Yolcuları organizasyon, Gece Yolcuları düğün, Gece Yolcuları festival, Gece Yolcuları konser, Gece Yolcuları menajerlik, Gece Yolcuları fiyat bilgisi, Gece Yolcuları sahne fiyatı, Gece Yolcuları festival, Gece Yolcuları etkinlik, Gece Yolcuları telefon numarası