• Sanatçı

  • Bahar Şenlikleri

Loading
Posts in

Sanatçı

1 / 1
*megamenü formunu kapatmak için ESC tuşuna basın veya düğmeyi kapatın

Gökçe

Gökçe Dinçer Gençer, Türk müzik sahnesinin güçlü seslerinden biri olarak öne çıkıyor.

İlk Adımlar ve Müzikle Tanışma

Gökçe, İstanbul’da 9 Eylül 1979’da doğdu. Müziğe olan ilgisi küçük yaşlarda başladı ve ilkokul yıllarında piyano ve bateri çalmayı öğrendi. Üniversite yıllarında amatör gruplarda solistlik yaparak müzikal yeteneklerini geliştirdi.

Müzikal Kariyerin Başlangıcı

Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sanat & Kültür Yönetimi Bölümü’nden mezun olduktan sonra Gökçe, müzik kariyerine odaklanmaya karar verdi. The Eva Band adlı üç kadın grubuyla bateri çalmaya başladı ve çeşitli şehirlerde konserler verdi.

Çıkış ve Başarı

2007 yılında ilk albümü “Böğürtlenli Reçel” ile müzik dünyasına adım atan Gökçe, kısa sürede dikkatleri üzerine çekti. Ardından 2009’da “Beş Kuruş Yok” albümüyle başarısını perçinledi. Özellikle “Aradım Seni”, “Vay Be Ben Neymişim”, “5 Kuruş” ve “Anladım Ki” gibi şarkılar Türkiye’de büyük ilgi gördü.

Zirveye Yürüyüş: Tuttu Fırlattı

2011’de “Tuttu Fırlattı” şarkısıyla büyük çıkış yakalayan Gökçe, Türkiye resmi şarkı listesinde 1 numaraya yükseldi. Aynı zamanda YouTube’da en çok izlenen Türkçe kadın müzik videosu rekorunu kırdı. Bu başarısıyla Altın Kelebek Ödülleri’nde “En İyi Çıkış Yapan Kadın Sanatçı” seçildi.

Devam Eden Başarı: Matruşka Albümü

2014’te “Matruşka” albümüyle müzikseverlerin karşısına çıkan Gökçe, Beata Palya’ya ait Transilvania film müziği “Tchiki Tchiki” şarkısından uyarladığı “Çık Çık Hayatımdan” ile tekrar dikkatleri üzerine çekti.

Gökçe ile Çalışın!

Eğer siz de unutulmaz bir etkinlik veya organizasyon düzenlemek istiyorsanız, Gökçe’nin güçlü sesi ve enerjisiyle etkileyici bir performans sunabilirsiniz. Bizim Medya Organizasyon ile iletişime geçerek Gökçe ile unutulmaz bir etkinlik deneyimi yaşamak için adım atın! Gökçe’nin tutkulu performansıyla etkileyici anlar yaşamak için şimdi harekete geçin!

Gökçe iletişim, Gökçe organizasyon, Gökçe düğün, Gökçe festival, Gökçe konser, Gökçe menajerlik, Gökçe fiyat bilgisi, Gökçe sahne fiyatı, Gökçe festival, Gökçe etkinlik, Gökçe telefon numarası