• Sanatçı

  • Bahar Şenlikleri

Loading
Posts in

Sanatçı

1 / 1
*megamenü formunu kapatmak için ESC tuşuna basın veya düğmeyi kapatın

Gülşen

Gülşen Çolakoğlu, Türk pop müziğinin sevilen isimlerinden biri olarak, 29 Mayıs 1976’da İstanbul’da doğdu. Hem seslendirdiği şarkılarla hem de kendi yazdığı eserlerle müzik dünyasında iz bırakan Gülşen, Türkiye’nin en başarılı şarkıcı-şarkı yazarlarından biridir.

Gençlik Yılları ve Müzikle Tanışma

Gülşen, Çapa’da doğup büyüdü ve Şehremini Anadolu Lisesi’nden mezun oldu. Müziğe olan tutkusu ve yeteneğiyle dikkat çeken Gülşen, İstanbul Teknik Üniversitesi Konservatuvarı’na girmiş ancak aynı dönemde barlarda sahne alarak müzik kariyerine adım atmıştır.

İlk Adımlar ve Çıkış

1996 yılında Raks Müzik ile albüm anlaşması imzalayan Gülşen, Be Adam isimli ilk albümüyle müzik dünyasına giriş yapmıştır. İlk albümüyle dikkatleri üzerine çeken sanatçı, evliliğine odaklanmak için bir süre müzik kariyerine ara vermiştir. Ancak 2004 yılında çıkardığı Of… Of… albümüyle büyük bir çıkış yakalayarak Türkiye’nin en başarılı pop şarkıcıları arasına girmiştir.

Başarılar ve Ödüller

MÜ-YAP sertifikalı Yurtta Aşk Cihanda Aşk (2006) albümüyle başarısını perçinleyen Gülşen, Beni Durdursan mı? (2013) ve Bangır Bangır (2015) albümleriyle de Türkiye’de büyük satış rakamlarına ulaşmış ve liste başı şarkılarla adını altın harflerle yazdırmıştır. Yurtta Aşk Cihanda Aşk, Bi’ An Gel, Yeni Biri, Sözde Ayrılık, ve Bangır Bangır gibi şarkılarla Türkiye Resmî Listesi’nde haftalarca bir numarada kalan Gülşen, altı Altın Kelebek ve dokuz Kral Türkiye Müzik Ödülü dahil olmak üzere birçok ödül kazanmıştır.

Şarkı Yazarlığı ve Yaratıcılığı

Gülşen, sadece bir şarkıcı değil aynı zamanda başarılı bir şarkı yazarı olarak da tanınmaktadır. Özellikle kendi yazdığı şarkıları seslendirmeye başladıktan sonra müzik dünyasında büyük bir etki yaratmış ve meslektaşları için de hit şarkılar hazırlamıştır.

Gülşen İle Çalışın

Gülşen’in enerjisi ve tutkusuyla dolu müzikal yolculuğuna tanıklık etmek istiyorsanız, onunla çalışma fırsatını kaçırmayın! Bizim Medya Organizasyon ile iletişime geçerek Gülşen ile birlikte unutulmaz bir müzik deneyimi yaşayabilirsiniz. Müzik dünyasının önde gelen isimleri arasında yer alan Gülşen ile çalışmak, etkileyici şarkılar ve unutulmaz performanslarla dolu bir yolculuğa adım atmanın kapılarını aralayacaktır.

Gülşen iletişim, Gülşen organizasyon, Gülşen düğün, Gülşen festival, Gülşen konser, Gülşen menajerlik, Gülşen fiyat bilgisi, Gülşen sahne fiyatı, Gülşen festival, Gülşen etkinlik, Gülşen telefon numarası