• Sanatçı

  • Bahar Şenlikleri

Loading
Posts in

Sanatçı

1 / 1
*megamenü formunu kapatmak için ESC tuşuna basın veya düğmeyi kapatın

Hakan Altun

Hakan Altun, 22 Mart 1961 tarihinde İzmir’de doğdu. Türk rock müziğinin en önemli isimlerinden biridir. 40 yılı aşkın süredir müzik üreten Altun, özgün tarzı ve duygusal şarkılarıyla milyonları etkilemeyi başarmıştır.

Altun’un Müzik Kariyerinin İlk Adımları

Altun, müzik tutkusu lise yıllarında başladı. 1982 yılında ilk stüdyo albümü “Su Gibi”yi çıkardı. Bu albümdeki “Su Gibi” ve “Aşkın Gücü” şarkılarıyla büyük bir çıkış yakaladı.

1980’li ve 1990’lı yıllarda “Asla Vazgeçmem”, “Ah Be Güzel”, “Gecenin Yorgunları”, “Ben Sana Vurgunum”, “Haydi Söyle” ve “Aşkın Makyajı” gibi hit şarkılara imza attı. Bu şarkılarla Altun, Türk rock müziğinin en önemli isimlerinden biri haline geldi.

2000’li Yıllarda Müzik Yolculuğunun Devamı

Altun, 2000’li yıllarda da müzik kariyerine devam etti. 2002 yılında “Yalnızlık”, 2004 yılında “Yol”, 2007 yılında “10. Yıl” ve 2010 yılında “Ben” adlı albümlerini çıkardı. Bu albümlerle Altun, özgün tarzını ve duygusal şarkılarını dinleyicileriyle buluşturmaya devam etti.

2018 yılında “Haydi Gel” adlı son albümünü çıkaran Altun, bu albümdeki “Haydi Gel”, “Ben Seni Sevdim” ve “Unutursam” şarkılarıyla da hit olmayı başardı.

Altun’un En Sevilen Şarkıları ve Diskografisi

Altun, bugüne kadar 14 stüdyo albümü, 4 derleme albümü ve 2 single yayınladı. En sevilen şarkıları arasında “Su Gibi”, “Aşkın Gücü”, “Asla Vazgeçmem”, “Ah Be Güzel”, “Gecenin Yorgunları”, “Ben Sana Vurgunum”, “Haydi Söyle”, “Aşkın Makyajı”, “Yalnızlık”, “Yol”, “Ben”, “Haydi Gel”, “Ben Seni Sevdim” ve “Unutursam” yer alıyor.

Altun, müzik kariyerinin yanı sıra oyunculuk ve sunuculuk gibi alanlarda da başarılar elde etti. 2000 yılında “Asmalı Konak” adlı dizide başrol oynadı. 2005 yılında “Kısmet” ve 2006 yılında “Hızlı Adım” adlı programları sundu.

Altun, özgün tarzı, duygusal şarkıları ve karizmatik sahne performansı ile Türk müzik dünyasının en önemli isimlerinden biri olmaya devam ediyor.

Hakan Altun ile Çalışmak İster Misiniz?

Hakan Altun ile bir konser, özel etkinlik veya diğer organizasyonlar için çalışmak istiyorsanız Bizim Medya Organizasyon ile iletişime geçebilirsiniz. Bizim Medya Organizasyon, Türkiye’nin en geniş sanatçı havuzlarından birine sahiptir. Bu sanatçılarla bir konser, özel etkinlik veya reklam filmi için çalışmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hakan Altun iletişim, Hakan Altun organizasyon, Hakan Altun düğün, Hakan Altun festival, Hakan Altun konser, Hakan Altun menajerlik, Hakan Altun fiyat bilgisi, Hakan Altun sahne fiyatı, Hakan Altun festival, Hakan Altun etkinlik, Hakan Altun telefon numarası