• Sanatçı

  • Bahar Şenlikleri

Loading
Posts in

Sanatçı

1 / 1
*megamenü formunu kapatmak için ESC tuşuna basın veya düğmeyi kapatın

Haluk Levent

Haluk Levent Acaroğlu, 18 Aralık 1968 tarihinde Adana’da doğdu. Müzik tutkusu küçük yaşlardan itibaren onu takip etti. 1990 yılında “Benden Nefret Edemiyorsun” adlı ilk albümünü çıkardı ve bu albümle büyük bir çıkış yakaladı.

Levent, 1990’lardan günümüze kadar 20’den fazla albüm çıkardı ve birçok hit şarkıya imza attı. “Ya Evdeki Kedi”, “Bir Demet Duman”, “Gülümse” ve “Asker Türküsü” gibi şarkıları hala dillerden düşmüyor.

Levent, rock müziğin yanı sıra pop, arabesk ve halk müziği gibi farklı türlerde de müzik yapmıştır. Bu sayede geniş bir kitleye ulaşmayı başarmıştır.

2017 yılında Ahbap Derneği’ni kurduktan sonra ihtiyaç sahiplerine yardım etmeye başladı. Ahbap Derneği, deprem, sel ve yangın gibi afetlerde mağdurlara yardım etmenin yanı sıra, eğitim, sağlık ve gıda gibi alanlarda da faaliyet göstermektedir. Levent, dernek için bağış toplamak için sosyal medyayı aktif olarak kullanmaktadır.

Levent’in hayırseverlik çalışmaları birçok ödüle layık görülmüştür. 2023 yılında Time dergisi tarafından Dünyanın En Etkili 100 Kişisi listesine seçilmiştir.

Sanat ve Hayırseverliğin Buluştuğu Nokta

Haluk Levent sadece bir müzisyen ve hayırsever değil, aynı zamanda bir markadır. Müzik ve hayırseverlik alanlarındaki çalışmalarıyla milyonlara ulaşmıştır.

Levent’in müziği, milyonlarca insanın hayatına dokunmuştur. Şarkıları, insanlara umut ve cesaret vermiştir. Hayırseverlik çalışmaları ise binlerce insanın hayatını değiştirmiştir.

Levent, sanatını ve hayırseverlik duygularını birleştirerek dünyayı daha iyi bir yer haline getirmeye çalışmaktadır.

Haluk Levent ile Çalışmak İster Misiniz?

Haluk Levent ile bir konser, özel etkinlik veya reklam filmi için çalışmak istiyorsanız Bizim Medya Organizasyon ile iletişime geçebilirsiniz.

Haluk Levent iletişim, Haluk Levent organizasyon, Haluk Levent düğün, Haluk Levent festival, Haluk Levent konser, Haluk Levent menajerlik, Haluk Levent fiyat bilgisi, Haluk Levent sahne fiyatı, Haluk Levent festival, Haluk Levent etkinlik, Haluk Levent telefon numarası