• Sanatçı

  • Bahar Şenlikleri

Loading
Posts in

Sanatçı

1 / 1
*megamenü formunu kapatmak için ESC tuşuna basın veya düğmeyi kapatın

KÖFN

KÖFN, Türk müzik sahnesinin yeni ve dikkat çeken isimlerinden biridir. 2018 yılında Salman Tin ve Bilge Kağan Etil tarafından kurulan grup, adını “sepet” anlamına gelen “köfn” kelimesinden almıştır. Grubun müziğe bakış açısı ve sanatsal anlayışı, çalışmalarını bir sepete koyarak paylaşma fikrine dayanmaktadır.

KÖFN’ün Müzikal Yolculuğu

KÖFN, kurulduğu günden itibaren Türk müziğine yenilikçi ve etkileyici eserler sunmaktadır. 2018’den 2022’ye kadar olan süre zarfında çeşitli şarkılar üreten grup, 2022 yılında önemli bir çıkış yakalamıştır. “Bi’ Tek Ben Anlarım” isimli şarkıları, Tozluyaka dizisinde ve Rüyanda Görürsün filminde kullanılmıştır. Bu şarkılarıyla dikkatleri üzerine çeken KÖFN, 2022 Altın Kelebek Ödülleri’nde En İyi Çıkış Yapan Şarkıcı ve En İyi Şarkı kategorilerinde ödüle layık görülmüştür.

KÖFN ile İş Birliği Yapın!

Eğer etkileyici bir müzik grubuyla çalışmak ve etkinliğinizi veya markanızı daha geniş kitlelere ulaştırmak istiyorsanız, KÖFN ile iş birliği yapmak harika bir fırsat olabilir. Grubun yenilikçi ve özgün tarzı, sizi ve etkinliğinizi ön plana çıkarabilir.

Bizim Medya Organizasyonla İletişime Geçin!

KÖFN ile çalışmak ve onların etkileyici gücünden faydalanmak için Bizim Medya Organizasyon ile iletişime geçebilirsiniz. Profesyonel ekip ve deneyimli organizasyon yönetimi ile etkinliklerinizi KÖFN gibi bir grupla taçlandırabilirsiniz. Türk müzik sahnesinde fark yaratmak için şimdi harekete geçin!

KÖFN iletişim, KÖFN organizasyon, KÖFN düğün, KÖFN festival, KÖFN konser, KÖFN menajerlik, KÖFN fiyat bilgisi, KÖFN sahne fiyatı, KÖFN festival, KÖFN etkinlik, KÖFN telefon numarası