• Sanatçı

  • Bahar Şenlikleri

Loading
Posts in

Sanatçı

1 / 1
*megamenü formunu kapatmak için ESC tuşuna basın veya düğmeyi kapatın

Koliva

Koliva, Karadeniz’in zengin müzik geleneğini modern bir yaklaşımla buluşturan etnik müzik grubudur. İlhan Gülten, Caner Parlağı, Mehmet Erkan, Barış Başural, Eren Başural ve Yasin Yiğit gibi yetenekli müzisyenlerden oluşan grup, kendilerini Karadeniz’in bekçileri olarak tanımlamaktadır. İşte Koliva’nın müzikal yolculuğu ve albümleri:

Köklü Bir Müzik Geleneği:

Koliva, Karadeniz’in derinliklerinden gelen müzik geleneğini günümüzle buluşturarak eşsiz bir ses yaratmaktadır. Grup üyeleri, Türkçe, Gürcüce, Lazca, Hemşince, Rumca ve Megrelce gibi farklı dillerde şarkılar seslendirerek bölgenin çeşitliliğine ve zenginliğine vurgu yapmaktadır. Koliva’nın müziği, dinleyicilerini Karadeniz’in mistik atmosferine davet etmektedir.

Albümlerle Dolu Bir Kariyer:

Koliva, kısa sürede önemli başarılara imza atmıştır. 2014 yılında yayımladıkları “Yüksek Dağlara Doğru” isimli albüm, grup için bir dönüm noktası olmuştur. Albümdeki güçlü şarkılar ve etkileyici performanslarıyla Koliva, geniş bir dinleyici kitlesi kazanmıştır. Ardından 2017 yılında “Nafile” albümüyle müzikseverlerin karşısına çıkan grup, başarılı bir çıkış yapmıştır.

Bizim Medya Organizasyonla Koliva İle Buluşun!

Koliva’nın eşsiz performansını deneyimlemek ve unutulmaz bir müzik yolculuğuna çıkmak istiyorsanız, Bizim Medya Organizasyonla iletişime geçebilirsiniz. Profesyonel ekip ve geniş organizasyon ağıyla Bizim Medya, size Koliva ile unutulmaz bir gece yaşatmak için burada! Hemen harekete geçin ve müzik dolu anların keyfini çıkarın!

Koliva iletişim, Koliva organizasyon, Koliva düğün, Koliva festival, Koliva konser, Koliva menajerlik, Koliva fiyat bilgisi, Koliva sahne fiyatı, Koliva festival, Koliva etkinlik, Koliva telefon numarası