• Sanatçı

  • Bahar Şenlikleri

Loading
Posts in

Sanatçı

1 / 1
*megamenü formunu kapatmak için ESC tuşuna basın veya düğmeyi kapatın

Necati ve Saykolar

Necati ve Saykolar, Türk rock müzik sahnesine 2011 yılında adım atan bir grup olup, vokalist ve sazcı Necati Karadayı, gitarist Alper Kayman, bas gitarist Barış Şanlısoy, baterist Serhat Ergür ve klavyeci Sezer Süngü’den oluşmaktadır.

Anadolu Folk Rock’un Modern Yorumcusu

Grup, köklerini Anadolu’nun derinliklerine uzanan folk rock müziğine dayandırırken, bu geleneği modern ve yenilikçi bir tarzda seslendirerek günümüz dinleyicisiyle buluşturmaktadır. Özellikle 70’li ve 80’li yılların önemli isimlerinden esinlenen Necati ve Saykolar, şarkılarına kendi özgün dokunuşlarını katarken, performanslarında da doğaçlama ve tiyatral öğelerle dinleyicilerine unutulmaz anlar yaşatmaktadır.

Grup, müzikal kariyerine 2008 yılında adım atmış olup, 2011’de bugünkü kadrosunu oluşturmuştur. Denizli kökenli olan grup, ilk zamanlarında amatör olarak yerel mekanlarda performans sergileyerek adlarını duyurmaya başlamıştır. Cem Karaca, Barış Manço ve Moğollar gibi efsanevi Anadolu rock sanatçılarının eserlerini yorumlayarak kendilerine özgü bir tarz geliştirmişlerdir. Haziran 2014’te çıkardıkları ilk albümleri “Dur Bak Dinle Geç” ile müzikseverlerin dikkatini çekmişler ve geniş bir hayran kitlesi kazanmışlardır. Ardından Mart 2017’de, Hayko Cepkin’in prodüktörlüğünü üstlendiği ikinci albümleri “Mütemadiyen” ile başarılı bir çıkış yapmışlardır.

Müzikal Yolculukta Öne Çıkan Parçalar

  • “Gurbet” (2018): Grubun 1877 Müzik Yapım etiketiyle yayınladığı bu tekli, özgün soundları ve etkileyici sözleriyle dinleyicilerin beğenisini kazanmıştır.
  • “Gamzedeyim” (2019): Vocal Records tarafından yayınlanan bu tekli, Necati ve Saykolar’ın duygusal derinliğini ve müzikal yeteneklerini sergilemektedir.
  • “Leyla” (2020): İskender Paydaş Prodüksiyon iş birliğiyle çıkan bu tekli, grup üyelerinin ustalığını ve müzikal çeşitliliğini yansıtmaktadır.

Necati ve Saykolar ile İşbirliği

Eğer Necati ve Saykolar ile çalışmak, konserlerine sponsor olmak veya etkinliklerinizde onları ağırlamak istiyorsanız, Bizim Medya Organizasyon ile iletişime geçebilirsiniz. Unutulmaz bir müzik deneyimi ve eğlence atmosferi için hemen adımlarınızı atın!

Necati ve Saykolar iletişim, Necati ve Saykolar organizasyon, Necati ve Saykolar düğün, Necati ve Saykolar festival, Necati ve Saykolar konser, Necati ve Saykolar menajerlik, Necati ve Saykolar fiyat bilgisi, Necati ve Saykolar sahne fiyatı, Necati ve Saykolar festival, Necati ve Saykolar etkinlik, Necati ve Saykolar telefon numarası