• Sanatçı

  • Bahar Şenlikleri

Loading
Posts in

Sanatçı

1 / 1
*megamenü formunu kapatmak için ESC tuşuna basın veya düğmeyi kapatın

Oğuzhan Koç

Oğuzhan Koç, 13 Mayıs 1985’te Erzincan’ın Refahiye ilçesinde doğdu. 1992 Erzincan depreminden sonra ailesiyle birlikte Bursa’ya taşındı. Küçük yaşlardan itibaren müzikle iç içe olan Koç, ramazan aylarında müezzinlik yaparak sesini ve yeteneğini erken yaşlarda geliştirdi. 7 yaşında Bursa Devlet Konservatuvarı Müzik Bölümü’ne girdi ve burada aldığı eğitimle müziğe olan ilgisini pekiştirdi. Üniversite eğitimine Dokuz Eylül Üniversitesi Çalışma Ekonomisi Bölümü’nde başladı, ancak kariyerine İstanbul Üniversitesi Antropoloji Bölümü’nde devam etti.

Müziğe İlk Adım

Oğuzhan Koç’un müzik kariyeri, söz ve müziği kendisine ait olan “Gül ki Sevgilim” adlı şarkıyı Ferhat Göçer’e vermesiyle başladı. Daha sonra Gülben Ergen’in “Uzun Yol Şarkıları” albümünde “Giden Günlerim Oldu” şarkısına eşlik etti. 31 Aralık 2009 tarihinde Kanal D’de yayımlanan “Çok Güzel Hareketler Bunlar” adlı programda seslendirdiği “Domuz Gribi Ol İnşallah” adlı şarkı ile geniş kitlelere ulaştı.

Albümler ve Single Çalışmaları

Oğuzhan Koç, 2013 yılında “Ben Hala Rüyada” isimli ilk albümünü çıkardı. Bu albümle büyük bir çıkış yakaladı ve müzik kariyerindeki başarısını pekiştirdi. 2015 yılında Gülben Ergen ile birlikte seslendirdiği “Aşkla Aynı Değil” isimli single büyük ilgi gördü.

2016 yılında Murat Boz’un “Janti” albümünde yer alan “Yüzüm Yok” isimli şarkının söz ve bestesi de Oğuzhan Koç’a aittir. Aynı yıl “Bulutlara Esir Olduk” isimli single’ı yayımladı ve bu şarkının video klibi de büyük ilgi gördü.

2017’de yayımlanan “Küsme Aşka” adlı single, dijital platformlarda büyük bir başarı yakaladı ve YouTube’da kısa sürede milyonlarca izlenme elde etti. 2020 yılında yayımladığı “Kendime Sardım” single’ı da müzik listelerinde üst sıralarda yer aldı.

Oğuzhan Koç ile Eğlenceli Bir Sahne Deneyimi İçin

Oğuzhan Koç’un eşsiz müzik yeteneği ve enerjik sahne performansıyla etkinliklerinizi unutulmaz kılmak için Bizim Medya Organizasyon ile iletişime geçin. Profesyonel ekibimiz, size özel bir etkinlik planlamak ve Oğuzhan Koç ile unutulmaz bir müzikal performans için işbirliği yapmak için hazır. Konserler, etkinlikler veya özel organizasyonlarınız için Oğuzhan Koç’un eşsiz performansı ve müziğiyle tanışın. Bizim Medya Organizasyon ile iletişime geçin ve etkinliğinizi unutulmaz kılmak için ilk adımı atın!

Oğuzhan Koç iletişim, Oğuzhan Koç organizasyon, Oğuzhan Koç düğün, Oğuzhan Koç festival, Oğuzhan Koç konser, Oğuzhan Koç menajerlik, Oğuzhan Koç fiyat bilgisi, Oğuzhan Koç sahne fiyatı, Oğuzhan Koç festival, Oğuzhan Koç etkinlik, Oğuzhan Koç telefon numarası