• Sanatçı

  • Bahar Şenlikleri

Loading
Posts in

Sanatçı

1 / 1
*megamenü formunu kapatmak için ESC tuşuna basın veya düğmeyi kapatın

Pinhâni

Pinhâni, Türk müzik sahnesinin önemli alternatif rock gruplarından biri olarak 2004 yılında Zeynep Eylül Üçer ve Sinan Kaynakçı tarafından kuruldu. Grup, müzikal yetenekleri ve özgün tarzlarıyla dinleyicilere unutulmaz deneyimler yaşatıyor.

Grup Üyeleri ve Müzikal Kökenleri

Pinhâni’nin başarısının temelinde, üyelerinin müzikal yetenekleri ve birbirinden farklı kökenleri yatıyor. Sinan Kaynakçı, grup lideri ve vokalisti olarak, sahnedeki dinamizmi ve çok yönlülüğüyle dikkat çekiyor. Davulda Hami Ünlü, bas gitarda Selim Aydın ve gitarda Eray Polat, grupla birlikte eşsiz bir müzikal uyum yakalıyorlar. Her biri kendi enstrümanlarında uzmanlaşmış olan bu müzisyenler, Pinhâni’nin karakteristik sesini oluşturuyorlar.

Müzikal Kariyer ve Albümler

Pinhâni’nin müzikal kariyeri, 2006 yılında yayınladıkları “İnandığın Masallar” albümüyle başladı. Ardından “Zaman Beklemez” ve “Başka Şeyler” gibi başarılı albümlerle Türk müzik sahnesinde kendilerine sağlam bir yer edindiler. Grup, “Kavak Yelleri” gibi önemli dizi ve film müzikleriyle de tanınırlığını artırdı. Sonraki yıllarda “Canlı Yayın”, “Kediköy”, “On Türkü” ve “Yollar Bizi Bekler” gibi albümlerle dinleyicilerin beğenisini kazandılar. “Konserdeyim” ve “Küçük Bir Evde” gibi canlı performans albümleriyle de sahne enerjilerini dinleyicilerle buluşturdular.

Pinhâni ile unutulmaz anlar için!

Eğer siz de unutulmaz bir müzikal deneyim yaşamak ve Pinhâni ile unutulmaz anlar geçirmek istiyorsanız, Bizim Medya Organizasyon ile iletişime geçebilirsiniz. Profesyonel ekibimiz, size özel bir etkinlik planlamak ve Pinhâni ile işbirliği yapmak için hazır. Konserler, etkinlikler veya özel organizasyonlarınız için Pinhâni’nin enerjisini ve müziğini hissedin. Bizim Medya Organizasyonla ile iletişime geçin ve unutulmaz bir müzikal deneyim için adım atın!

Pinhâni iletişim, Pinhâni organizasyon, Pinhâni düğün, Pinhâni festival, Pinhâni konser, Pinhâni menajerlik, Pinhâni fiyat bilgisi, Pinhâni sahne fiyatı, Pinhâni festival, Pinhâni etkinlik, Pinhâni telefon numarası