• Sanatçı

  • Bahar Şenlikleri

Loading
Posts in

Sanatçı

1 / 1
*megamenü formunu kapatmak için ESC tuşuna basın veya düğmeyi kapatın

Reynmen

Reynmen, gerçek adıyla Yusuf Aktaş, 6 Aralık 1995’te İstanbul’da doğdu. Türk vlogger, internet ünlüsü ve şarkıcı olan Reynmen, Scorp ve YouTube’da paylaştığı videolar ile tanınarak kısa sürede büyük bir hayran kitlesine ulaşmıştır. Aktaş’ın YouTube kanalı, Mayıs 2023 verilerine göre en çok abonesi olan 25. Türk YouTube kanalıdır.

Yusuf Aktaş, Sivaslı bir ailenin çocuğu olarak İstanbul’da dünyaya geldi. Babası Azerbaycan göçmenidir. İlköğretim eğitimini Ahmet Kabaklı İlköğretim Okulunda başladıktan sonra Fatih Sultan Mehmet İlköğretim Okuluna nakil olmuş ve ilköğretimi burada tamamlamıştır. Ortaöğretim eğitimine Bahçeşehir İMKB Anadolu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesinde başlamış, ardından Başakşehir Lisesine geçiş yaparak liseyi açıköğretim üzerinden tamamlamıştır. İstanbul Aydın Üniversitesi’nde Radyo ve Televizyon Programcılığı okuyan Aktaş, daha sonra Nişantaşı Üniversitesi’nde aynı bölüme geçiş yapmıştır.

Kariyerinin Başlangıcı

Aktaş, kariyerine Scorp adlı video paylaşım ve canlı yayın uygulamasında çektiği videolar ile başlamıştır. Burada kazandığı popülerlik sayesinde kısa sürede sosyal medyanın en çok takip edilen isimleri arasında yer aldı. Daha sonra platformunu YouTube’a kaydırarak, fenomen Berkcan Güven ile “Biziz” adında bir şarkı çıkardı. Enes Batur’un “YouTuberların Düşüşü” adlı diss şarkısında isminin geçmesi üzerine “Enes Batur’u Aradım” adında bir video çekerek büyük ilgi topladı. Bu video sayesinde yaklaşık 400.000 yeni abone kazandı, ancak videoyu daha sonra kaldırdı.

Müzikal Başarıları

2019 yılının Ocak ayında “Derdim Olsun” adlı şarkısını yayımlayan Reynmen, bu şarkı ile Türkiye çapında büyük yankı uyandırdı. Aynı yılın yazında “Ela” adlı müzik videosu ile Türkiye’nin en çok izlenen videoları arasına girdi. Reynmen, 2019 yılında Houze Istanbul adını verdiği müzik şirketini kurarak müzikal kariyerinde yeni bir adım attı. Son EP’si RnBesk’i de bu şirket üzerinden yayımlayan Reynmen, “Hevesim Yok”, “Yoksun Başımda”, “Radyoda Neşet” ve “Dolunay” gibi parçaları klipsiz olarak yayımlarken, “Leila” adlı parçasını video klipli olarak çıkardı.

Diskografi

EP

RnBesk (2020)

Reynmen ile Çalışmak İçin

Eğer siz de Reynmen’in enerjisini ve müziğini sahnede hissetmek istiyorsanız, Bizim Medya Organizasyon ile iletişime geçin. Profesyonel ekibimiz, size özel bir etkinlik planlamak ve Reynmen ile unutulmaz bir müzikal performans için işbirliği yapmak için hazır. Konserler, etkinlikler veya özel organizasyonlarınız için Reynmen’in enerjisini ve müziğini hissedin. Bizim Medya Organizasyonla iletişime geçin ve unutulmaz bir müzikal deneyim için adım atın!

Reynmen iletişim, Reynmen organizasyon, Reynmen düğün, Reynmen festival, Reynmen konser, Reynmen menajerlik, Reynmen fiyat bilgisi, Reynmen sahne fiyatı, Reynmen festival, Reynmen etkinlik, Reynmen telefon numarası