• Sanatçı

  • Bahar Şenlikleri

Loading
Posts in

Sanatçı

1 / 1
*megamenü formunu kapatmak için ESC tuşuna basın veya düğmeyi kapatın

Şevval Sam

Türkdeniz Şevval Sam, 11 Kasım 1973 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Sanatçı bir ailede büyüyen Şevval Sam’ın annesi Leman Sam ünlü bir şarkıcı, babası Selim Sam ise müzisyendi. Bu sanat dolu çevrede yetişen Sam, müziğe ve sanata olan ilgisini erken yaşlarda geliştirdi. İlk ve ortaokul eğitimini Hasan Ali Yücel İlköğretim Okulu’nda tamamladıktan sonra İstanbul Zincirlikuyu İnşaat Teknik ve Yapı Meslek Lisesi Restorasyon Bölümünde eğitim aldı. Daha sonra Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Bölümünde yüksek öğrenimini tamamladı.

Müzik Kariyeri

Şevval Sam, müzik kariyerine 2006 yılında çıkardığı “Sek” albümü ile başladı. Bu albümde yer alan eserlerle büyük beğeni toplayan Sam, müzik dünyasında kendine sağlam bir yer edindi. Ardından 2007 yılında “Istanbul’s Secrets”, 2008 yılında “Karadeniz”, 2010 yılında “Has Arabesk”, 2012 yılında “II Tek”, 2015 yılında “Toprak Kokusu”, 2016 yılında “Nanninom” ve 2022 yılında “Karadeniz II” albümlerini çıkardı. Her albümüyle farklı müzikal tarzları başarıyla icra eden Sam, geniş bir dinleyici kitlesine hitap etti.

Diskografi

Şevval Sam’ın müzik kariyerinde yayımladığı albümler:

2006: Sek

2007: Istanbul’s Secrets

2008: Karadeniz

2010: Has Arabesk

2012: II Tek

2015: Toprak Kokusu

2016: Nanninom

2022: Karadeniz II

Her albümüyle farklı bir müzikal yolculuğa çıkan Şevval Sam, dinleyicilerine zengin bir müzik repertuvarı sunmuştur.

Şevval Sam ile Çalışın!

Eğer etkinliğinizde müziğin ve sanatın büyüsünü yaşatmak istiyorsanız, Şevval Sam ile çalışmak harika bir tercih olabilir. Bizim Medya Organizasyon ile iletişime geçerek, bu çok yönlü sanatçının performansını organizasyonunuza dahil edebilirsiniz. Profesyonel ekibimiz, size özel bir etkinlik planlamak ve Şevval Sam’ın sahne alması için gerekli tüm düzenlemeleri yapmak üzere hazırdır. Hemen harekete geçin ve etkinliğinizde unutulmaz bir deneyim yaşayın!

Şevval Sam iletişim, Şevval Sam organizasyon, Şevval Sam düğün, Şevval Sam festival, Şevval Sam konser, Şevval Sam menajerlik, Şevval Sam fiyat bilgisi, Şevval Sam sahne fiyatı, Şevval Sam festival, Şevval Sam etkinlik, Şevval Sam telefon numarası