• Sanatçı

  • Bahar Şenlikleri

Loading
Posts in

Sanatçı

1 / 1
*megamenü formunu kapatmak için ESC tuşuna basın veya düğmeyi kapatın

Uzi

Utku Cihan Yalçınkaya, İstanbul’un Güngören semtinde 30 Ağustos 1998’de dünyaya geldi. Kökenleri Malatya’ya dayanan Uzi, müzik kariyerine sokak kültürünü ve yaşadığı çevreyi yansıtan şarkılarla adım attı. Rap müziğe olan tutkusu genç yaşlarda belirginleşti ve “Acil” adlı şarkısıyla bu yolda ilk adımını attı.

Uzi’nin geniş kitleler tarafından tanınması ise 2021 yılında yayınladığı “Kan” albümüyle oldu. Bu albümde yer alan “Krvn” ve “Umrumda Değil” gibi şarkılar, dinleyicilerin ilgisini çekti ve Uzi’yi rap müziğin önemli isimlerinden biri haline getirdi. “Kan” albümü, 2021 Spotify Top 10 listesinde 10. sıraya yükselerek büyük bir başarı elde etti.

Müzikal Başarılar ve Rekorlar

Uzi’nin müzik kariyerindeki yükselişi 2022 yılında da devam etti. “EL CHAVO” isimli albümü, dinleyicilerden büyük ilgi gördü ve Türkiye’de en çok dinlenen albümler arasına girdi. Aynı yıl içinde Spotify’da en çok dinlenen sanatçı unvanını elde eden Uzi, bu başarısını “Kan” ve “EL CHAVO” gibi albümleriyle taçlandırdı.

Uzi, 2023 yılında “YOUNGSTA” adını taşıyan bir albüm yayınladı. Bu albümde, uluslararası alanda tanınan isimlerle işbirliği yaparak müzikal çeşitliliği artırdı. Baby Gang ve Dardan gibi yabancı şarkıcılarla düet yapan Uzi, kariyerinde yeni bir döneme adım attı ve global müzik sahnesindeki yerini güçlendirdi.

Uzi ile Çalışmak İçin

Eğer siz de Uzi gibi başarılı bir rap sanatçısıyla çalışmak ve projelerinizi onun yetenekleriyle taçlandırmak istiyorsanız, Bizim Medya Organizasyon ile iletişime geçebilirsiniz. Uzi’nin özgün tarzı ve etkileyici performanslarıyla dolu müzik projelerinizde size destek olmak için buradayız. Profesyonel bir ekip ve geniş bir network ile hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için hemen bizimle iletişime geçin.

Uzi iletişim, Uzi organizasyon, Uzi düğün, Uzi festival, Uzi konser, Uzi menajerlik, Uzi fiyat bilgisi, Uzi sahne fiyatı, Uzi festival, Uzi etkinlik, Uzi telefon numarası