• Sanatçı

  • Bahar Şenlikleri

Loading
Posts in

Sanatçı

1 / 1
*megamenü formunu kapatmak için ESC tuşuna basın veya düğmeyi kapatın

Yeşim Salkım

Yeşim Salkım, 12 Nisan 1970’te Ankara’da doğmuş, müzik dünyasına adım atan ünlü bir Türk sanatçıdır. Arnavut kökenli olan Salkım, müzik tutkusuyla büyümüş ve kariyerine başlamıştır. Saint Benoît Fransız Lisesi’nde ve İstanbul Teknik Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Klasik Türk Sanat Müziği Bölümü’nde eğitim almıştır.

Müzikal Kariyerinin Başlangıcı

1994 yılında ilk albümünü piyasaya süren Salkım, “Son Sigara”, “Ben Yoldan Gönüllü Çıktım” ve “Hiç Keyfim Yok” gibi parçalarıyla dikkatleri üzerine çekmiştir. Ardından 1995 yılında çıkardığı “Ferman” albümüyle kariyerinde önemli bir adım atmıştır. Albümde yer alan “Deli Mavi”, “Yeniden Başlasın” ve “Günlerim Soluyor” gibi şarkılar, dinleyiciler tarafından büyük beğeni toplamıştır.

Müzik kariyerinin yanı sıra Yeşim Salkım, sinema ve dizi oyunculuğunda da önemli bir yere sahiptir. 1996 yılında Eşkıya adlı filmde Emel karakterini canlandırarak sinema dünyasına adım atmıştır. Başarılı performansıyla izleyicilerden ve eleştirmenlerden övgü almıştır. 2001 yılında “Şarkıcı” filmiyle Altın Portakal En İyi Kadın Oyuncu ödülünü kazanmıştır.

Yeşim Salkım ile Etkinliklerinizi Renklendirin

Eğer siz de etkinliklerinize Yeşim Salkım’ın eşsiz sesiyle renk katmak istiyorsanız, Bizim Medya Organizasyon ile iletişime geçebilirsiniz. Profesyonel ekibimiz ve geniş networkümüzle etkinliklerinizi unutulmaz kılmak için buradayız. Yeşim Salkım ile unutulmaz bir müzik deneyimi yaşamak, etkinliklerinize özel bir atmosfer katmak istiyorsanız, hemen bizimle iletişime geçin. Her türlü organizasyonunuz için Yeşim Salkım ile birlikte unutulmaz bir etkinlik düzenlemek için adım atın. Bizim Medya Organizasyon, sizin etkinliklerinizi unutulmaz kılmak için yanınızda!

Yeşim Salkım iletişim, Yeşim Salkım organizasyon, Yeşim Salkım düğün, Yeşim Salkım festival, Yeşim Salkım konser, Yeşim Salkım menajerlik, Yeşim Salkım fiyat bilgisi, Yeşim Salkım sahne fiyatı, Yeşim Salkım festival, Yeşim Salkım etkinlik, Yeşim Salkım telefon numarası