• Sanatçı

  • Bahar Şenlikleri

Loading
Posts in

Sanatçı

1 / 1
*megamenü formunu kapatmak için ESC tuşuna basın veya düğmeyi kapatın

Yüksek Sadakat

Yüksek Sadakat, Türk rock müzik sahnesinin önemli isimlerinden biridir ve temelleri 1997 yılında İstanbul’da basgitarist Kutlu Özmakinacı tarafından atılmıştır. Grup resmi olarak 2004 yılında kurulmuş ve o günden bugüne Türk rock müziğinin renkli bir parçası olmuştur.

Grubun kuruluşundan bu yana vokal ve baterist gibi önemli pozisyonlarda sık sık değişiklikler yaşansa da, güncel kadro şu şekildedir: vokalde Kenan Vural, gitarda Serkan Özgen, basgitarda Kutlu Özmakinacı, klavyede Uğur Onakut ve bateride Sefa Deniz Alemdar yer almaktadır.

Albümler ve Başarılar

Yüksek Sadakat, müzik kariyeri boyunca beş stüdyo albümüne imza atmıştır. En son olarak 24 Eylül 2021’de yayımlanan “Rengarenk” albümüyle dinleyicileriyle buluşmuş ve bu albümle müzikseverlerden büyük ilgi görmüştür.

Enerji Dolu Canlı Performanslar

Grup, sahne performanslarıyla da adından sıkça söz ettirmektedir. Enerjik ve etkileyici performanslarıyla Yüksek Sadakat, hayranlarını her konserde coşturmayı başarmaktadır. Sahnedeki karizmatik duruşları ve müthiş performanslarıyla izleyicilerini kendine hayran bırakmaktadır.

Yüksek Sadakat ile Etkinliklerinizi Renklendirin

Eğer siz de etkinliklerinize Yüksek Sadakat’ın müziğiyle renk katmak istiyorsanız, Bizim Medya Organizasyon ile iletişime geçebilirsiniz. Profesyonel ekibimiz ve geniş networkümüzle etkinliklerinizi unutulmaz kılmak için buradayız. Yüksek Sadakat ile unutulmaz bir müzik deneyimi yaşamak, etkinliklerinize özel bir atmosfer katmak istiyorsanız, hemen bizimle iletişime geçin. Her türlü organizasyonunuz için Yüksek Sadakat ile birlikte unutulmaz bir etkinlik düzenlemek için adım atın. Bizim Medya Organizasyon, sizin etkinliklerinizi unutulmaz kılmak için yanınızda!

Yüksek Sadakat iletişim, Yüksek Sadakat organizasyon, Yüksek Sadakat düğün, Yüksek Sadakat festival, Yüksek Sadakat konser, Yüksek Sadakat menajerlik, Yüksek Sadakat fiyat bilgisi, Yüksek Sadakat sahne fiyatı, Yüksek Sadakat festival, Yüksek Sadakat etkinlik, Yüksek Sadakat telefon numarası