• Sanatçı

  • Bahar Şenlikleri

Loading
Posts in

Sanatçı

1 / 1
*megamenü formunu kapatmak için ESC tuşuna basın veya düğmeyi kapatın

Yüzyüzeyken Konuşuruz

Yüzyüzeyken Konuşuruz, Türk bağımsız alternatif rock müziğinin sevilen isimlerinden biridir. Grup, Mayıs 2011’de Engin Sevik ve Kaan Boşnak tarafından kurulmuştur. Başlangıçta Kaan Boşnak’ın kendi şarkılarını kaydedip yayınladığı bir proje olarak ortaya çıkan Yüzyüzeyken Konuşuruz, dinleyicilerin büyük ilgisini çekmiş ve kısa sürede geniş bir hayran kitlesi edinmiştir. Zaman içinde Ahmet Can Kalyoncu, Can Tunaboylu ve Baran Ökmen gibi birçok yetenekli müzisyenin katılımıyla grup son halini almıştır.

Yüzyüzeyken Konuşuruz, müzik kariyerleri boyunca etkileyici performanslara imza atmıştır. 7 Nisan 2019 tarihinde, 5000 kişilik dev bir solo konseri Bostancı Gösteri Merkezi’nde gerçekleştirerek hayranlarını coşturmuşlardır. Bu unutulmaz konseri kayıt altına alarak 25 Ekim 2019 tarihinde yayımlayan grup, büyük beğeni toplamıştır.

Yüzyüzeyken Konuşuruz, müziğinde sürekli olarak yenilikçi yaklaşımlar sergilemektedir. 10 Ocak 2020 tarihinde yayımladıkları “Kazılı Kuyum” isimli teklilerini New York’ta bulunan Red Bull Müzik Stüdyoları’nda kaydeden grup, bu kaydı analog olarak gerçekleştirmiştir. 24 Ocak’ta ise bu özel kaydı plak formatında müzikseverlerle buluşturarak müzikseverlerden büyük ilgi görmüştür.

Müzikal Yolculuk ve Diskografi

Yüzyüzeyken Konuşuruz, kısa sürede önemli bir diskografiye sahip olmuştur. “Evdekilere Selam” (2013), “Otoban Sıcağı” (2014), “Akustik Travma” (2018) ve en son olarak “KADER SK.” (2023) albümleriyle dinleyicilerin kalbinde taht kurmuşlardır.

Yüzyüzeyken Konuşuruz ile Etkileyici Etkinlikler

Eğer siz de etkinliklerinize Yüzyüzeyken Konuşuruz’un özgün müziğiyle renk katmak istiyorsanız, Bizim Medya Organizasyon ile iletişime geçebilirsiniz. Profesyonel ekibimiz ve geniş networkümüzle etkinliklerinizi unutulmaz kılmak için buradayız. Yüzyüzeyken Konuşuruz ile unutulmaz bir müzik deneyimi yaşamak, etkinliklerinize özel bir atmosfer katmak istiyorsanız, hemen bizimle iletişime geçin. Her türlü organizasyonunuz için Yüzyüzeyken Konuşuruz ile birlikte unutulmaz bir etkinlik düzenlemek için adım atın. Bizim Medya Organizasyon, sizin etkinliklerinizi unutulmaz kılmak için yanınızda!

Yüzyüzeyken Konuşuruz iletişim, Yüzyüzeyken Konuşuruz organizasyon, Yüzyüzeyken Konuşuruz düğün, Yüzyüzeyken Konuşuruz festival, Yüzyüzeyken Konuşuruz konser, Yüzyüzeyken Konuşuruz menajerlik, Yüzyüzeyken Konuşuruz fiyat bilgisi, Yüzyüzeyken Konuşuruz sahne fiyatı, Yüzyüzeyken Konuşuruz festival, Yüzyüzeyken Konuşuruz etkinlik, Yüzyüzeyken Konuşuruz telefon numarası