• Sanatçı

  • Bahar Şenlikleri

Loading
Posts in

Sanatçı

1 / 1
*megamenü formunu kapatmak için ESC tuşuna basın veya düğmeyi kapatın

Zeynep Dizdar

Zeynep Dizdar, 14 Temmuz 1976 tarihinde İstanbul Kadıköy’de dünyaya geldi. Müzikle olan ilişkisi genç yaşlarda başlayan Dizdar, müziğe olan tutkusunu ve yeteneğini küçük yaşlarda keşfetti.

Albümler ve Hit Şarkılar

2010 yılında yayımlanan “Hayat Benim Elimde” adlı dördüncü albümü, Erol Köse Production tarafından piyasaya sürüldü. Toplam 13 şarkının yer aldığı bu albümün çıkış şarkısı, söz ve müziği Zeynep Dizdar’a ait olan “Hayat Benim Elimde” oldu. Albümde, daha önce sanal ortamda satışa sunulan “Aşkın Büyüsü” adlı şarkı da yer aldı. Ayrıca, bu albümde Sezen Aksu’nun sözleri ve Onno Tunç’un müziği ile “Bir Çocuk Sevdim” adlı şarkıyı coverladı. Bu albümde Zeynep Dizdar, ilk kez kendi logosunu kullandı.

2011 yılında yayımlanan beşinci albümü “Viraj”, Erol Köse Exclusive etiketiyle müzikseverlerle buluştu. Toplam 8 şarkının yer aldığı albümde, çıkış şarkısı olarak “Uyandırma” seçildi. Aynı yılın Aralık ayında yayımlanan “2012” adlı teklisi, Kaya Müzik etiketiyle piyasaya sürüldü. Bu teklide yer alan “Venüs” adlı şarkının söz ve bestesi Zeynep Dizdar’a aittir.

2012 yılında Murat Uyar ile birlikte hazırladığı “Maske” adlı tekli, DMC tarafından yayımlandı. 2013 yılında “İkimiz” adlı teklisi piyasaya çıktı ve şarkının klibi Faruk K tarafından çekildi. 2014 yılında ise yine Murat Uyar ile birlikte “Party” adlı maxi single’ı, Seyhan Müzik etiketiyle yayımlandı. Bu teklide yer alan “Beni Çıldırttın” adlı şarkının söz ve bestesi Zeynep Dizdar’a aittir.

Zeynep Dizdar, sadece şarkıcılığı ile değil, aynı zamanda besteciliği ile de tanınmaktadır. Zeynep Mansur’un “Sen Nasıl İstersen” albümü için “Yarım Kalan Aşk”, Reyhan Karaca’nın “İmza” albümü için “Heves”, Suat Aydoğan’ın “Müziktir Her Şeyi Anlatan” albümü için “Ben Senin İçin Varım”, Bulut Duman için “Mızrak”, Faruk K’nın “Fark” albümü için “Adalet Yerinde” ve Erdem Karaduman için “Ey Aşk” adlı şarkıları yazmıştır. Bu besteler, Zeynep Dizdar’ın müzikal yeteneğini ve çeşitliliğini göstermektedir.

Zeynep Dizdar ile Çalışmak İçin

Zeynep Dizdar gibi yetenekli ve popüler bir sanatçı ile çalışmak, projelerinize büyük değer katacaktır. Eğer siz de bu etkileyici ses ve performans ile etkinliklerinizi unutulmaz kılmak istiyorsanız, Bizim Medya Organizasyon ile iletişime geçebilirsiniz. Profesyonel ekibimiz ve geniş networkümüz ile hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için buradayız. Zeynep Dizdar’ın eşsiz sesi ve sahne performanslarıyla etkinliklerinize farklı bir boyut katmak için hemen bizimle iletişime geçin.

Zeynep Dizdar iletişim, Zeynep Dizdar organizasyon, Zeynep Dizdar düğün, Zeynep Dizdar festival, Zeynep Dizdar konser, Zeynep Dizdar menajerlik, Zeynep Dizdar fiyat bilgisi, Zeynep Dizdar sahne fiyatı, Zeynep Dizdar festival, Zeynep Dizdar etkinlik, Zeynep Dizdar telefon numarası